
Szanowni Działkowcy!
Dbałość o porządek w miejscu składowania bezpośrednio przekłada się na finanse ogrodu i portfel każdego z nas.
Nieprawidłowa segregacja skutkuje nałożeniem na ROD wysokich kar finansowych przez firmę wywozową a to są dodatkowe koszty dla działkowców, gdzie skutkiem tego będzie podwyższenie opłaty śmieciowej.
Informujemy, że miejsce składowania odpadów jest monitorowane!!! Wobec osób niestosujących się do regulaminu zostaną wyciągnięte konsekwencje!!!
Przypominamy, że odpady przed wyrzuceniem należy zgniatać, rozrywać lub pociąć. Niezłożone kartony powodują, że płacimy za „wywóz powietrza”
Dziękujemy za współpracę oraz wspólne dbanie o czystość naszego ogrodu!

